אודות

החזון של ספטרוטק הינו להפוך לחברה המובילה בעולם לתכנון, פיתוח וייצור פתרונות מבוססי IoT עבור תעשיות הרכב, המיגון והרכוש המסחרי. המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו מוצרים ופתרונות מהפכניים. לא פחות.

חכם יותר. פשוט יותר. בטוח יותר.

ספטרוטק היא חברת טכנולוגיה ישראלית שמתכננת, מפתחת ומשווקת מוצרי IoT, מערכות איתור חכמות ופתרונות ניטור ומעקב. ממשרדי החברה בהוד השרון, מנהלים עובדי החברה קשרים עסקיים ענפים עם מפיצים מכל העולם.

ספטרוטק היא מיצרני החומרה הגדולים בישראל בתחום הרכב. מוצרי החברה כוללים מערכות איתור לרכב, אזעקות סלולריות, מנעולים ייחודיים עם יכולות תקשורת מבוססות GNSS וסלולר, ועוד. מוצר הדגל של החברה בתחום התוכנה הוא "מבט-אונליין" – מערכת לניטור ודיאגנוסטיקה בזמן אמת.

ספטרוטק הוקמה ב-1989 על ידי פאר סלבי. מערכות ה-AVL והמיגון של החברה כוללות קשת רחבה של טכנולוגיות סלולריות מתקדמות – לרבות GNSS, LTE, NB IoT ועוד. מערכות אלו נמכרות לצרכנים פרטיים ומסחריים במדינות רבות ברחבי העולם.

יצירתיות בהילוך גבוה

כחברה ישראלית חדשנית, התרבות של ספטרוטק מבוססת על אותם ערכים שמסייעים לתעשיית ההיי-טק המקומית לפרוח. היצירתיות שלנו מאפשרת לנו ליצור פתרונות בתפירה אישית עבור צרכים ייחודיים. הגישה הדינאמית שלנו מסייעת לנו לזהות ולנבא מגמות שוק שונות – ולהציע פתרונות בהתאם.

מיומנות טכנולוגית

ספטרוטק מחויבת לייצור מוצרים אמינים, משתלמים-כלכלית וידידותיים לסביבה. המוצרים שלנו מיוצרים מרכיבים איכותיים, תוך שימוש במתודולוגיות שעומדות בתקני מיגון רכב, טלמטיקה ו-OEM/ODM מחמירים.

משימה בקנה מידה גלובלי

המשימה שלנו היא לשלב חומרות, תוכנות ושירותים חדשניים על מנת ספק ללקוחותינו בישראל וברחבי העולם את חוויית המשתמש הטובה ביותר.

 

ספטרוטק מוכרת כספק משהב"ט מס' ספק 11019970.

 

אחריות חברתית

ספטרוטק מחויבת לערכים של אחריות חברתית. אנו משתפים פעולה עם גורם שלישי המסייע לנו באיסוף ומחזור פסולת אלקטרונית. בנוסף, אנו מעסיקים אנשים בעלי מוגבלויות, בשיתוף פעולה עם עמותת אנוש.